کولونیا دل ساکرامنتو

      یک منطقه تاریخی که میراثی جهانی است، پنیرهایی با شهرت بین المللی و شرایط عالی آب و هوایی و ساحل زیبا از جمله دلایلی هستند که شما نمی توانید از دیدن این شهر صرف نظر کنید.

    کولونیا دل ساکرامنتو یکی از مراکز توریستی و فرهنگی مهم اوروگوئه است که در طول سال، هزاران بازدیدکننده دارد. این شهر با مونته ویدئو زمینی دو ساعت و با بوئنوس آیرس دریایی یک ساعت فاصله دارد.

      این شهر در سال ۱۶۸۰ توسط مانوئل لوبو دریانورد پرتغالی بنا شد، این شهر تا زمان استقلال در سال ۱۸۲۵ چندین بار بین استعمارگران پرتغالی و اسپانیایی دست به دست شده است.

      بر اساس این تاریخچه بناهای های فروانی به سبک معماری اسپانیایی قرون ۱۷ تا ۱۹ در این منطقه باقی مانده است. سبمل اصلی این شهر دروازه بزرگ کولونیا است.

     این دروازه تاریخی در سال ۱۹۹۵ توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی اعلام شد و یکی از جاذبه های تورسیتی این شهر به شمار میرود.

     قدم زدن روی سنگ فرش کوچه های قدیمی این شهر با چشم انداز رود ریو د لا پلاتا شما را وارد یک فضای تاریخی، جذاب و رویایی می کند.

    موزه ها، تئاتر، هنر، صنایع دستی و آشپزی منحصر بفرد مکمل متنوعی برای بازدیدکنندگان است. علاوه بر این، انواع هتل ها با استانداردهای بالای جهانی این اجازه را به شما میدهد تا از اقامت خود در کولونیا لذت کامل ببرید.

     قصر سلطنتی سان کارلوس که متعلق به ارتش اسپانیا بوده در نوار ساحلی کولونیا قرار دارد و شما چه پیاده یا با دوچرخه می توانید در راه رسیدن به این قصر قدیمی ار مناظر و طبیعت زیبای آن لذت ببرید.

     طلوع و غروب آفتاب رنگا رنگ و زیبای کولونیا در افق ریو دلاپلاتا، به شما برای لذت بردن هر چه بیشتر از زیبایی های طبیعی این منطقه کمک می کند. سایت رسمی گردشگری شهر کولونیا: 

 www.coloniaturismo.com