پونتا دل استه

      پونتا دل استه یک شهر شبه جزیره ای است که در جنوب شرقی اروگوئه در استان مالدونادو واقع شده است.

      این شهرلوکس یکی از مهمترین و منحصر به فرد ترین شهرهای توریستسی در آمریکای لاتین بشمار می آید. این شهر با داشتن سواحل زیبا واقع در اقیانوس اطلس جنوبی، مراکز خرید، رستوران و هتل های سطح بالا، مراکز دیدنی و گردشگری فراوان به یک مرکز توریستی مهم تبدیل شده است و سالانه از تمامی نقاط جهان مخصوصا از آرژانتین و برزیل از این شهر دیدن میکنند.

      این شهرتبدیل به یک سازمان تجارت جهانی مهم تبدیل شده است.

     خیابان اصلی و تجاری این شهر خیابان گورلرو (Gorlero) نام دارد و دارای فروشگا های جهانی، سالن نمایشگاه، رستوران ها، بارها، مغازه های عتیقه فروشی، گالری های هنری، سینما، تئاتر است.

       در نزدیکی این خیابان بندر پونتا دل استه واقع شده.

      جای تعجب نیست اگر شما در خیبان های این شهر با افراد مشهور جهانی در حال تعطیلات روبرو شویدو از جمله هنر پیشه های معروف، خواننده و بازیکنان معروف فوتبال مانند زیدان.

      همچنین یک مقصد منحصر به فرد طبیعی است. با بیش از 20 کیلومتر خطوط ساحلی و تپه های بلند مشرف به دریا، مناظرجالب و زیبا را برای کسانی که در جستجوی آرامش مطلق هستند را فراهم کرده است.

      دو ساحل مانزا (Manza) به معنی آرام و براوا (Brava) به معنی خروشان، ساحلان اصلی این شهر را تشکیل داده اند. ساحل مانزا بیشتر یک ساحل خوانوادگی و مناسب برای بچه ها است و ساحل براوا بیشتر پاتق جوانان، ماهیگیران و موج سواران است.

نقشه پونتا دل استه